telefon (054) 413 60 13
(054) 413 64 79
Fax: (054) 413 60 13 wew. 24

mail biuro@grafbud.eu

www www.grafbud.eu

Witamy na stronie Grafbud.eu

GRAFBUD s.c. jest firmą działającą w branży budowlanej, specjalizującą się w instalacjach kotłowni grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania. Wykonujemy również wewnętrzną i zewnętrzną instalację gazu. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz w pełni przygotowanych pracowników, co pozwala na zachowanie terminowości i wysokiej jakości wykonawstwa powierzonych robót. Trzecim równie ważnym kryterium jest konkurencyjność cenowa naszej Firmy, co pozwala nam na realizację kolejnych przedsięwzięć w obiektach przemysłowych, komunalnych, użyteczności publicznej oraz indywidualnych klientów fizycznych.

Firma powstała w 1978 roku w wyniku połączenia doświadczeń trojga Wspólników. W obecnej formie działa od 2001 roku. Działamy na terenie całej Polski a w szczególności w województwach: kujawsko-pomorskim, łódzkim, mazowieckim i wielkopolskim. Podejmujemy się różnych prac instalacyjno-budowlano-remontowych, nie bojąc się wyzwań - realizujemy projekty nietypowe i innowacyjne dostosowując się do wymagań Klientów.

Od momentu połączenia tradycji, doświadczenia i nowoczesności firma GRAFBUD cały czas rozwija się aby sprostać wymaganiom rynku. Z końcem 2011roku najstarszy ze wspólników tj. Eugeniusz Pawłowski odszedł na emeryturę i obecnie Firma GRAFBUD składa się z dwóch wspólników Mirosława Matusiaka i Joanny Kobuszewskiej, którzy nadal realizują i doskonalą jakość realizowanych robót instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, co ,gazu oraz nietypowe rozwiązania przemysłowe dostosowując się do oczekiwań inwestorów.

Profil działalności Firmy:

 1. Instalacje:
  • Kotłowni grzewczych
  • Wodno-kanalizacyjne
  • Gazowe
  • Centralnego ogrzewania
 2. Konstrukcje stalowe
 3. Budownictwo ogólne:
  • Działalność deweloperska - budowa domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej
  • Budowa domów jednorodzinnych wolnostojących

Głównymi atutami firmy są: dwukierunkowa specjalizacja instalacyjno - budowlana oraz kompleksowość realizowanych inwestycji. Każdemu Klientowi gwarantujemy rzetelność, krótkie terminy realizacji oraz niskie ceny określane zawsze na drodze negocjacji.

Grafbud - budynek